Ігор Лапін: Парламент повинен ухвалити закон про пенсії військовослужбовців та порядок видачі статусу учасника бойових дій

Уряд України повинен внести до сесійної зали Верховної Ради законопроект щодо пенсій військовослужбовців.

Про це заявив народний депутат фракції “Народний фронт” Ігор Лапін під час виступу з трибуни, – повідомляє сайт Народного Фронту.

“Я звертаю увагу на той факт, що до цього часу не внесено до сесійної зали законопроект щодо пенсій військовослужбовців. Я звертаюсь до усіх, нам потрібно це питання вирішити, уряд внесе законопроект до зали, а ми його проголосуємо”, – закликав народний депутат.

Також він назвав ганебною практикою ухвалення рішень щодо позбавлення українських військовослужбовців, які з 2014 року були в перших рядах на фронті, статусу учасника бойових дій.

“Я зараз апелюю до Державної служби у справах ветеранів і учасників АТО і до новообраного керівника пана Валентина Манька. Будь ласка, зверніть увагу на цей факт”,  – сказав представник “Народного фронту”.

“Я вам приклад наведу, статус учасника бойових дій забрали у “кіборга” Гонти, який воював на Світлодарський дузі, отримав поранення і контузії”, – зауважив депутат.

Він також зазначив, що має низку схожих звернень і окремо апелював ще й до відділу кадрів Міноборони.

“Шановні, якщо статус учасника бойових дій видали комусь незаконно, посадіть за грати того, хто це зробив, але не забирайте їх у дійсних воїнів. Що ви зараз робите? Розпалюєте суперечки серед військових, цього не можна робити ні в якому разі”, – резюмував Лапін.

Залишити відповідь