Антикорупційний суд потрібен, але без політичних торгів, – Ігор Лапін

В ефірі телеканалу «112.UA» Ігор Лапін розповів, що до президентського законопроекту про антикорупційний суд подано ще декілька альтернативних проектів закону. І це може стати «каменем спотикання» під час розгляду та голосування, або “політичними торгами”. Йдеться на сайті нардепа.

«Досить часто з необхідністю створити ту чи іншу реформу, подається президентською командою законопроект. Згодом виясняється, що в ньому заховані різні речі, які є не зовсім добрі. І тоді звучить теза – «або ви за антикорупційний суд і голосуєте те, що вам принесли в зал або ви проти реформи». Тому законопроект треба досить добре вивчати та зважувати. Оскільки є ряд альтернативних законопроектів, будуть палкі дискусії, бо кожна група народних депутатів, яка готувала альтернативні проекти закону, вважатимуть що їхній найкращий», – розповів народний депутат

Ігор Лапін повідомив, що народні обранці завжди дослухаються до висновків Венеціанської комісії, і намагаються, щоб українське законодавство не суперечило міжнародним нормам.

«При якісній роботі комітету та народних депутатів, а також ЗМІ, ми зможемо вийти на якісний проект закону, бо це не лише вимога європейських партнерів, а це й вимога суспільства. Я звичайно говорю про те, що всі суди повинні бути антикорупційними, і всі судді мають бути чесними. Але якщо вже так сталися обставини, що в нас є колосальна довіра до новоствореного органу, значить його потрібно створити», – сказав Ігор Лапін.

1 коментар

  1. Дуня сказав:

    Яка розумна людина як Моісей

Залишити відповідь