Заборонені і смертельно небезпечні препарати потрапили до списку обов’язкових ліків МОЗ

абмін опублікував на своєму сайті постанову “Про внесення змін до Національного переліку основних лікарських засобів”, який був значно розширений і доповнений.

У список внесені анестетики, седативні препарати, ненаркотичні анальгетики і нестероїдні протизапальні лікарські препарати, протиалергічны препарати та інші категорії ліків. Всього в списку значиться 790 різних лікарських препаратів, пише Народна Правда з посиланням на news.siteua.

До переліку основних лікарських препаратів потрапив і зарекомендувавший себе з найгіршої сторони Ібупрофен, який збільшує ризик серцевого нападу, а шанс зупинки серця після “лікування” ібупрофеном зростає на 31 відсоток.

Неодноразові дослідження довели, що препарат порушує серцевий ритм, а тривале вживання серйозно збільшує ризик зупинки серця.

Також в цьому списку, в категорії препаратів невідкладної допомоги, значиться Диклофенак, який збільшує ризик інфаркту на 50%.

Є в списку і заборонений в США, Литві та ОАЕ Фенобарбітал, який викликає сильну залежність. Фенобарбітал є небезпечним барбітуратом з яскраво вираженою наркотичною дією.

При регулярному вживанні викликає неврологічні і когнітивні порушення.

Раніше повідомлялося, що сучасна медицина відмовляється від аспірину та анальгіну як жарознижуючих і рекомендує різні препарати ібупрофену.

Також нагадаємо, що розчинні аспірин, парацетамол та ібупрофен, які приймають мільйони людей, можуть бути причиною інфарктів, інсультів і навіть передчасної смерті. Все тому, що вони містять багато солі.

Залишити відповідь