МОЗ повідомило про створення ДП “Електронне здоров’я”

Наказом Міністерства охорони здоров’я від 14 грудня № 1597 було створено Державне підприємство «Електронне здоров’я», яке має стати адміністратором системи eHealth. Створення ДП є необхідним кроком для подальшої розробки та запровадження повноцінної електронної системи охорони здоров’я в Україні, – повідомляє ehealth

Передача MVP eHealth державі дає можливість прискорити процедуру міграції даних на українські сервери. Крім того, передбачається, що в подальшому електронна система буде зберігати особисті медичні данні пацієнтів, отже гостро постає питання захисту цих даних. Саме тому наступним важливим кроком після міграції стане отримання сертифікату про відповідність комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) в інформаційно-телекомунікаційній системі вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації.

Керівник Проектного офісу Юрій Бугай переконаний, що сьогодні основна роль Проектного офісу – це передати всю розробку системи на новостворене ДП «Електронне здоров’я», а також супроводжувати та підтримувати роботу eHealth на перших етапах.

ДП «Електронне здоров’я» зареєстроване 3 січня 2018 року. Виконання обов’язків директора покладено на Ганчука Григорія Володимировича. Основним завданням ДП «Електронне здоров’я» має стати технологічне забезпечення створення та супроводження програмного забезпечення ведення електронних баз даних, надання відповідного доступу фізичним та юридичним особам до таких баз даних та інформаційних систем, забезпечення збереження та захисту даних, що містяться в автоматизованих системах та базах даних та інше.

Детально ознайомитись з Наказом МОЗ ви можете за посиланням:

https://goo.gl/GyryP3

Залишити відповідь