Дива очікувати не варто, – Лапін про медреформу

Народний депутат від Луцька Ігор Лапін вважає, що не варто очікувати дива у 2018 році від прийняття медичної реформи.

Про це він розповів в інтерв’ю Інформаційному агентству ВолиньPost, йдеться на сайті видання,

Підбиваючи підсумки своєї трирічної діяльності у Верховній Раді, нардеп розповів про ключові реформи, якими запам’ятався 2017 рік.

«Якщо ми говоримо про реформи, то перш ніж їх проголосувати — йшла тривала дискусія в суспільстві, вносились правки в проекти. Наприклад, старт судової реформи — це червень 2016 року, коли голосували зміни до Конституції. Багато уваги було привернуто до медичної реформи. Щодо неї є багато застережень. Я перш ніж прийняти рішення, консультувався з медиками в місті Луцьк.

Адже депутати проголосують «нові правила», а жити нам усім. Скажу зразу, дива на наступний (ред. 2018 рік) рік очікувати не варто. Реформи не даються легко, особливо якщо вони міняють систему. Але краще робити непопулярні кроки і міняти з часом ситуацію, ніж просидіти п’ять років в парламенті і не зробити нічого», – сказав Лапін.

«Ви бачите, скільки галасу з освітньої реформи. Але ключовий меседж — українізація — дуже правильний. Українцями народжуються і несуть цю ідею протягом життя. Наша ідентичність, власна мова, власна історія, власна держава чомусь не подобається ворогам. Але ми і це переможемо», – додав народний обранець.

1 коментар

  1. Волинянин сказав:

    Картина Лапін і ходаки з Полісся

Залишити відповідь