Як у Луцьку діти відзначали Різдво з патрульними

Селфі на згадку, машина і навіть собака: патрульна поліція влаштувала лучанам гарне свято. Сотні лучан прийшли на зустріч із працівниками патрульної поліції у центрі міста, що відбулася 8 січня. Про це пише Волинь 24.

Поліціянти охоче фотографувалися з дітьми, дозволяли посидіти їм у автівці та погладити службову собаку Ніку.

Як зазначають у Патрульній поліції Луцька, ідея з собакою виникла спонтанно, адже 2018 рік – рік саме цієї тварини. Завдяки тому, що кінолог Денису з Національної гвардії, відгукнувся на пропозицію і прийшов на зустріч з Нікою, собака стала справжньою героїнею свята.

Учасники заходу мали змогу посидіти у службовому автомобілі, передати різдвяні вітання в гучномовець, приміряти елементи форменого одягу. Найбільший ажіотаж був біля автомобіля, на якому інспектор катав дітей. Тут вишикувалась кількаметрова черга, але проїхатись зі справжніми патрульними змогли всі охочі.

Діти брали участь у вікторині, смакували чаєм. І не один малюк чи школяр цього дня повернувся додому з новою мрією: стати патрульним!

«Такі акції, як сьогодні в Луцьку, відбуваються в різдвяні дні у всіх містах України, де є патрульна поліція. Ми хочемо, аби поліція, діти й дорослі стали ближчими одне до одного, обмінювались позитивними емоціями. Сьогодні ми повторюємо правила дорожнього руху, пригощаємо цукерками, катаємо у службовому автомобілі – і бачимо, що всіх переповнюють радісні емоції», – поділився керівник волинських патрульних Олександр Вовченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.