З’ясували, хто допоміг розблокувати рахунки «Луцьктепла»

Рахунки ДКП “Луцьктепло” нарешті розблоковані. Хоча ще 8 днів тому радник в.о. міського голови Луцька, укропівець Ігор Поліщук написав про це у Facebook як про доконаний факт. В ситуації розбирався ВолиньPost.

Так 28 грудня посадовець оголосив: “Після особистої розмови голови Волинської обласної ради Ігоря Петровича Палиці (укропівець, голова Волиньради) з міністром юстиції Павлом Петренком всі рахунки ДКП “Луцьктепло”, які були арештовані по справі з ТОВ “Тепелен” станом на даний час повністю розблоковані”.

Однак виявилося, що цього не сталося. Про це того ж дня Ігорю Поліщуку повідомила директор ДКП “Луцьктепло” Валентина Малютіна. Виявилося, що керівництву підприємства довелося ці 8 днів відстоювати у столичних кабінетах необхідність розблокування рахунків.

Лише 5 січня “Луцьктепло” отримало право знову користуватися рахунком.

“З великою радістю повідомляю, що проблема з рахунком Луцьктепла знята! А вирішилося питання завдяки небайдужій та відповідальний позиції нашого обласного керманича Володимира Петровича Гунчика! Від усього колективу дякую за вчасне та дієве втручання!” – написала в Facebook Валентина Малютіна.

Залишити відповідь