Про хворобу серця може сигналізувати запах людини

Німецькі вчені виявили, що запах людини може мати безпосередній зв’язок із захворюваннями серця. Фахівці назвали унікальний аромат, який сигналізує про проблеми, OR51E1.

Про це пише “Народна правда” із посиланням на “Healthy style”.

Тривожним дзвіночком від хворого серця може бути специфічний аромат, який відкрили науковці із Мюнхенського университету Людвіга-Максиміліана. Фахівці стверджують, що навички вирізнення цього запаху з-поміж інших допомогли б виявити захворювання серцево-судинної системи на ранніх етапах розвитку. Залишається знайти засоби практичної медицини, яка дозволить точно класифікувати аромат нездорового серця.

“Коли у людини виникають будь-які порушення в роботі серця, цей орган через певні рецептори виробляє специфічний запах, аналізуючи який можна виявляти ті чи інші патології”, – пояснюють дослідники.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, щоденне вживання мигдалю допоможе захистити і зміцнити м’язи і серце. Мигдаль містить велику кількість білка і багатий поживними речовинами, такими як мононенасичені жири, вітамін Е, який допомагає зберігати еластичність шкіри.

Нагадаємо, що хронічна серцева недостатність є патологією, при якій утворюється застій крові в серцевих відділах. Симптоми захворювання залежать від ступеня тяжкості серцевої недостатності. 

Залишити відповідь