Знімуть серіал про “сіру зону” на Донбасі

2018 рік буде наповнений культурними подіями. Треба бути уважним, аби не проґавити щось цікаве. Анонсує в коментарі для Gazeta.ua український кінорежисер Володимир Тихий, йдеться на сайті видання.

“Канал “1+1” почав зйомки серіалу про “сіру зону” на Донбасі. Ним займається Анатолій Матєшко — відомий український режисер. Працює над потужною історією, яка зробить важливий крок для розвитку українських серіалів. Це буде одночасно і культурна і соціальна подія. Важливо те, що “1+1” транслюється на окупованій території. Кіноробота може бути контраргументом для російської пропаганди.

Зараз знімається екранізація роману Сергія Жадана “Ворошиловград”. Але не факт, що вона побачить світ в наступному році. Безперечно, цей фільм стане важливою ланкою в українській кіноіндустрії” – пояснює режисер.

Володимир Тихий говорить, що українського глядача в наступному році потішать гідним патріотичним кіно, комедіями, та мультфільмами.

“Запущене виробництво фільму молодого режисера, який був добровольцем в зоні АТО, Андрія Іванюка “Road Movie military”.
Комедійний проект робить режисерка Тоня Ноябрьова “Герой мого часу”. Це має бути фільм з соціально-жартівливим підтекстом. Чекаємо на мультфільм “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” – додає він.

Важливою літературною подією має бути вихід на початку року нової книжки Юрія Адруховича “Коханці юстиції”. Це параісторичний роман. Окремі переважно кримінальні життєписи об’єднуються в художньо цілісний твір. Робочою назвою довгий час була “Негідники”. Писав його Юрій Андрухович 27 років.

“Я не вигадував цих історій. Вони самі мене знаходили, а я лише доповнював їх вірогідними деталями, – сказав він “Українській правді”. – Хотілося створити густо-насичений і в той же час абсолютно захопливий текст, від якого читачеві дуже нелегко відірватися”

“Юрій один з перших показав нам, що українська література – це не страждання, а кайф, – каже президент літературної корпорації “Meridian Czernowitz” Святослав Померанцев, – “Коханці юстиції” – це, в першу чергу, кайф. Це насолода спостерігання, як майстер працює зі словами, мовою, стилем та формою жанру. Текст за автором, а тіло книжки – за видавцем. Так от, тіло – неперевершене. Це витвір видавничого мистецтва”.

Залишити відповідь