Медики розповіли, кому потрібно їсти чорнослив щодня

Експерти назвали категорію людей, яким варто включити до свого раціону чорнослив. Згідно з рекомендаціями фахівців, людям з зайвою вагою потрібно почати частіше їсти цей сухофрукт. Про це пише сайт Радіостанції Максимум.

Надлишкова маса тіла провокує розвиток безлічі захворювань, власне тому останнім часом кожна друга доросла людина є гіпертоніком, сердечником, діабетиком і так далі.

При зайвій вазі в організмі людини підвищується рівень холестерину і глюкози, а через це утворюється непрохідність судин, порушується обмін речовин, сповільнюється метаболізм, щитоподібна залоза не справляється зі своїми функціями, як і печінка.

Розчинні волокна чорносливу сприяють уповільненню засвоєння їжі, завдяки чому поступово знижується рівень цукру в крові. Виходить, якщо їсти чорнослив щодня, то рівень глюкози нормалізується і не призведе до серйозних наслідків, таких як цукровий діабет. Тим більше, що чорнослив, точніше його волокна, підвищує чутливість до інсуліну, а це відмінний засіб для профілактики діабету.

Чорнослив приборкує голод і сприяє схудненню

Він містить клітковину, яка здатна заповнити шлунок і дати відчути людині, що вона наїлася ще до того, як він переповнить шлунок. А ще відчуття ситості буде супроводжувати вас ще кілька годин, що дуже потрібно для огрядних людей, які страждають від харчової залежності.

Буквально 4-5 штук чорносливу кожен день буде досить для того, щоб нормалізувати травлення, схуднути та перешкоджати появі страшних захворювань, якими найчастіше хворіють повні люди.

Залишити відповідь