Заборолівська маршрутка їздитиме через центр Луцька

Приміська маршрутка № 251 «Підгайці-Забороль» курсуватиме центром Луцька.

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

Відповідне рішення депутати міськради ухвалили під час засідання 17-ї позачергової сесії міської ради 12 січня.

Нагадаємо, питання сполучення села Підгайці з Луцьком обговорюється вже декілька місяців. Стартом цього обговорення стало скорочення маршруту № 30, який мав закінчуватися на Дубнівському кільці. Після того мешканці села Підгайці прийшли в міську раду з проханням не позбавляти жителів Підгаєць можливості доїзду до Луцька.

Згодом з’явився приміський маршрут № 251. А потім виконком вирішив таки продовжити маршрут № 30 до Підгайців. Коли ж на сесії депутати почали обговорювати рух маршрутки № 251, то депутат Олександр Кравченко повідомив, що мешканці Дубнівської не можуть скористатися маршрутом № 30, оскільки він завантажується в Підгайцях. З його слів, коли 30-а не їздила в Підгайці, то 251-а була заповнена. Як 30-у продовжили, то 251-ю стало менше їздити людей, а на 30-у лучани з Дубнівської не можуть сісти. Тож він запропонував скоротити маршрут № 30, щоб він не їздив до Підгаєць.

Та міський голова Микола Романюк зазначив, що з маршруткою № 30 ситуація складніша, і він «не може все озвучити, бо йдеться про серйозніші речі, ніж маршрут», і попросив зняти пропозицію. Крім того, переконує міський голова, маршрутки № 30 не буде. Він запропонував вирішити питання доїзду мешканців Дубнівського масиву в робочому порядку. Депутати з пропозицією міського голови погодилися і затвердили маршрут № 251 центром міста.

А заступник міського голови Сергій Григоренко додав, що Підгайцівська сільска рада готова співпрацювати з Луцьком, тож згаданий крок з погодженням маршруту позитивно вплине на тенденцію співпраці.