У Луцьку посортували перший одяг із соцконтейнерів

У Луцьку волонтери вперше розфасували одяг з соціальних контейнерів для малозабезпечених, які нещодавно встановили у місті.

Про це розповіла автор проекту Олена Кравчук.

Нагадаємо, нещодавно відкрили два соціальні контейнери для потребуючих, у які мешканці міста можуть вкинути вживаний одяг, іграшки книги, тощо. Один з них знаходиться біля магазину «ПАККО» на вулиці Ковельській, а інший – у центрі, біля Центру адміністративних послуг, на вулиці Лесі Українки, 35.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЛУЧАН ПРОСЯТЬ НЕ КИДАТИ БЮСТГАЛЬТЕРИ В СОЦІАЛЬНІ КОНТЕЙНЕРИ

Учора, 11 січня, 5 волонтерів допомогли розібрати речі з соціальних контейнерів для потребуючих. Активісти за дві години роботи запакували понад 15 паперових коробок.

«За сьогодні дякую Анні Орєховській, Світлані Герченовій, Ірі Орєховській, волонтерові Дімі та Михайлові Панасовичу, ви неймовірні молодці. Дякую всім лучанам, які поділилися своїм одягом!!!» – йдеться у повідомленні.

Наступне фасування одягу відбудеться у неділю, 15 січня, о 14:00. Тож усіх небайдужих запрошують долучитися. Збір на території територіального центру соціальних служб Луцької міської ради на вулиці Данила Галицького, 18