Луцьк: за 4 місяці поліція так і не провела експертизу по аварії на Перемоги

Правоохоронці так і не провели жодної експертизи у справі аварії, яка відбулася 4 місяці тому у Луцьку на проспекті Перемоги.

Про це інформує ВолиньPost.

Нагадаємо, що в серпні на проспекті Перемоги сталася аварія. Як повідомляли тоді очевидці аварії, жінка переходила дорогу в невстановленому місці. Вона не розрахувала траєкторію руху та не встигла проскочити перед автомобілем і потрапила під колеса.

Від удару жінка знепритомніла, а медики, які прибули на місце аварії, госпіталізували її одразу до реанімаційного відділення Луцької міської клінічної лікарні.

У пацієнтки були політравми черепно-мозкової коробки. Увесь час вона перебувала на штучній вентиляції легень. До свідомості так і не приходила. Більше тижня лікарі боролись за життя жінки, проте врятувати її таки не вдалось.

Проте слідство по цій справі не проводиться, – заявив адвокат Дмитро Тиновський. У цій справі він представляє інтереси чоловіка та доньки загиблої, яких визнали постраждалими.

Юрист розповів про те, що з моменту аварії минуло вже більше як 4 місяці, однак досі не провели жодної експертизи.

«Кілька тижнів назад справу передали до Головного управління Нацполіції, до цього вона була у міськвідділі. Але за цей час не було зроблено жодної експертизи. А чоловіка та доньку померлої жінки лише позавчора визнали потерпілими у цій справі», – розповів Дмитро Тиновський.

Та додав, що наразі розшукують свідків цієї аварії, задля того, аби відтворити та з’ясувати обставини трагедії. Відтак, усіх, хто має будь-яку інформацію щодо цієї аварії просять писати на електронну пошту svidok.lutsk@gmail.com