У Луцьку просять збільшити кількість маршруток з пандусами

Луцькі депутати Луцької міської ради попросили в управління транспорту вирішити проблему з нестачею автобусів, оснащених пандусами.

Про це інформує Волинська правда.

З відповідною пропозицією до членів постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів звернувся депутат Петро Нестерук.

У своєму зверненні він наголосив на нестачі автобусів, які оснащені пандусами і просив знайти можливість забезпечити відповідним транспортом територіальний центр соцзахисту населення, що опікується людьми з обмеженими можливостями.

Натомість депутати зазначили, що ті перевізники, які перемогли у тендерах на перевезення пасажирів у Луцьку повинні були забезпечити певну кількість транспорту оснащеного спецзасобами для людей- інвалідів і такі автобуси в місті були. Однак, як виявилося, пандуси із громадського транспорту почали поступово знімати, мовляв, їх не використовують.

Своєю чергою, заступник Луцького міського голови Тарас Яковлєв зазначив, що у рамках програми співпраці Польща-Білорусь-Україна планується закупівля спец автомобілів для терцентру, однак це питання поки є перспективним і його реалізація можлива із 2018 року.

Власне тому, члени комісії вирішили доручити управлінню транспорту Луцькради залучити до вирішення питання підприємство електротранспорту, оцінити, скільки транспортних засобів у місті оснащені спецзасобами для людей з інвалідністю, а також залучити перевізника, який може гарантувати територіальному центру соцзахисту комфортабельний автобус із пандусами.