Судитимуть волинян, які побили прикордонників

Трьох мешканців села Кортеліси та мешканця села Доманово Ратнівського району судитимуть за опір та побиття працівників Луцького прикордонного загону.

Про це інформують у прес-службі прокуратури області.

Увечері 21 вересня 2016 року поблизу села Сільця-Млинівські Ратнівського району старшина Луцького прикордонного загону помітив чоловіка, який знаходився неподалік від державного кордону і при собі мав підозрілий пакунок.  Прикордонник наказав правопорушникові зупинитись. Однак чоловік почав втікати. Його зупинили троє прикордонників. У цей час із лісу вийшли троє товаришів правопорушника та почали шарпати прикордонників за форменний одяг, намагаючись забрати пакунок.

За якийсь час один із правопорушників сів у авто, яке під’їхало, і поїхав кликати на підмогу. Відтак, коли працівники прикордонної служби із двома затриманими правопорушниками підійшли до службового автомобіля, у якому чекало ще двоє їхніх колег, туди ж на трьох авто приїхало близько 15 чоловіків, щоб забрати у прикордонників «своїх». У результаті вони таки звільнили правопорушників та забрали пакунок. Два постріли у повітря від охоронців кордону зловмисники проігнорували.

Побивши чотирьох прикордонників, правопорушники втекли, але невдовзі їх затримали.

Усіх чотирьох найактивніших зловмисників обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 342, частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України.