Луцьк: виконком підтримав бюджет-2017

Проект бюджету Луцька на 2017 рік отримав підтримку більшості членів виконкому міськради.

Таке рішення прийняли під час засідання у середу, 11 січня, – інформує ВолиньPost.

Як ідеться у проекті бюджету на 2017 рік, очікувані надходження становлять 1,351 мільярда гривень. Зокрема найбільше доходів очікують від податку на доходи фізичних осіб – 504,8 мільйона гривень, місцеві податки (податок на житлову нерухомість, на нежитлову нерухомість, плата за землю, транспортний податок, збір за паркування, туристичний збір, єдиний податок) – 209 мільйонів.

Освітню та медичну субвенції в бюджет міста передбачено в обсягу 282,67 мільйона та 177,6 мільйона відповідно.

У 2017 році на Луцьк передали частину «державних» видатків, зокрема оплату комунальних послуг та енергоносіїв загальноосвітніх навчальних закладів – 28 мільйонів гривень, видатки на утримання обслуговуючого персоналу загальноосвітніх навчальних закладів – 64,7 мільйона, інші видатки з утримання загальноосвітніх навчальних закладів – 8 мільйонів, видатки на харчування пільгової категорії дітей у загальноосвітніх навчальних закладах – 8,16 мільйона, оплату комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я – 15,2 мільйона, надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг – 2 мільйона, компенсацію за пільговий проїзд – 20 мільйонів, витрати на профтехосвіту – 56 мільйонів.

Бюджет розвитку передбачений у сумі 82 мільйона, ще 10-15 мільйонів можуть залучити від міжнародних фінансових інституцій. Як розповів міський голова Микола Романюк, бюджет розвитку змушені зменшити втричі, порівняно із минулим роком, через «перекидання» видатків із державного бюджету. Тому він називає цьогорічний бюджет міста «непростим».