Зарплати військових: Кабмін передумав підвищувати виплати з початку року

Кабмін вирішив відкласти на рік введення в дію своєї постанови про збільшення грошового забезпечення військовослужбовців усіх силових структур, яка мала набути чинності 1 січня 2018 року.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 27 грудня, – пише “Народна правда”.

У пояснювальній записці до документа сказано, що, відповідно до закону про пенсійне забезпечення громадян, звільнених з військової служби, підвищення грошового забезпечення військовослужбовців тягне за собою перерахунок пенсій.

Водночас постанова Кабміну про збільшення грошового забезпечення військовослужбовців не визначає умови і розміри перерахунку пенсій для звільнених військовослужбовців.

За підрахунками Міністерства соціальної політики, для перерахунку пенсій для громадян, звільнених із військової служби, потрібно додатково передбачити в державному бюджеті на 2018 рік 35 млрд гривень.

Нагадаємо, у Міністерстві соцполітики України заявили про вже практично готовий варіант законопроекту, яким мають осучаснити пенсійні виплати “людям у погонах”.

Також нагадаємо, тижнем раніше прем’єр Володимир Гройсман заявив, що середня пенсія для військовослужбовців наступного року мала зрости на 1,5 тис. грн.

Залишити відповідь