“Добре воюють ті люди, які ідейні” – нардеп Лапін про закінчення війни

Про це народний депутат Ігор Лапін сказав в ефірі телеканалу «112.UA». Також розповів, що слід очікувати від деокупації та реінтеграції територій.

Нардеп переконаний, що всі ці найманці, козаки, все те, що може каламутити воду в середині Росії, Путіну не потрібно. За словами Лапіна, Путін може робити будь-які перепони аби вся та “банда” назад в Росію не потрапила. Тому їм нічого не залишиться, як розосередитись по території України. Проте народний депутат вважає, що вони будуть боротися, оскільки можуть бути введені такі фільтраційні моменти, як перепустка. А біометричний контроль вже введений, – йдеться на сайті нардепа.

«За наявності летальної зброї, яку нам обіцяють, звільнення території у військовому сенсі може дуже пришвидшитись. Добре воюють ті люди, які ідейні, а ідейних там досить мало», – сказав Ігор Лапін під час ефіру.

Щодо безпосередньо дипломатичного напрямку, то нардеп вважає, що повинен бути тиск на Росію, щоб вона сама почала те все «добро» до себе забирати та виводити з окупованої території. А нашій владі потрібно створювати стратегію українізації суспільства задля збереження державності.

«Але після того як справді їх там не буде, нам досить довгий період доведеться наводити лад на тих територіях, в тому числі з поняттям українського законодавства, української правової політики, з поняттям наший вітчизняних ЗМІ та вітчизняних політичних сил. Тому я вважаю, весь цей процес мирного врегулювання вже після деокупації займе певний проміжок часу», – зазначив Лапін.

Зараз треба ще зосередитись на питанні обміну полонених – 74 наших обміняють на 306 сепаратистів. Це добре, що ми хоч таким чином повертаємо військових додому. Але питання справедливості все ж мене мучить. Судді виносять виправдальні вироки сепаратистам. В Україні існує програма «Повернись додому» від СБУ. В багатьох питаю, як перевіряють чи є «на руках кров» в сепаратистів. «В нас дуже багато програм толерантності для тих, хто приніс війну в нашу державу. І в нас немає жодної програми толерантності для наших захисників», – зазначив нардеп.

1 коментар

  1. Лучанка сказав:

    І не такі як Ляпін

Залишити відповідь