В українському прокаті «Кіборги» конкурують із «Зоряними війнами», – режисер

За результатами другого вікенду «Кіборги» зібрали близько 16 мільйонів гривень і в українському прокаті конкурують із «Зоряними війнами».

Таку думку висловив український актор та режисер Ахтем Сеїтаблаєв в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK, – йдеться на сайті каналу.

Режисер військової драми розповів, що загалом бюджет фільму Кіборги склав 47 мільйонів 263 тисячі гривень. Також зазначив, що це перший фільм про сучасну війну, але сподівається, що будуть більш масштабні стрічки на цю тему.

«Для зйомок 50% фінансування надала держава через Держкіно, оскільки ми були переможцями 8-го пітчингу, а 50% – це гроші нашого продакшину та партнерів. Щоб повністю покрити витрати зйомок, потрібно, щоб прокат зібрав приблизно 50 мільйонів гривень. На сьогодні, за результатами другого вікенду, ми зібрали близько 16 мільйонів гривень», – зауважив Ахтем Сеїтаблаєв.

Він підкреслив, що це дуже хороший результат, оскільки в українському прокаті «Кіборги» конкурують із «Зоряними війнами».

Режисер стрічки зауважив, що, звісно, зйомки відбувалися не в самому Донецькому аеропорті, а мали дві локації – під Києвом та на військовому аеродромі Чернігова.

«Наш художник-постановник побудував дві декорації. Перша була під Києвом у величезному павільйоні, яке спеціально була зруйнована, щоб відтворити локацію аеропорту. Друга декорація була на злітній смузі у Чернігові на запасному військовому аеродромі. Це величезна декорація заввишки 20 метрів і довжиною у 50 метрів», – розповів Сеїтаблаєв.

Режисер «Кіборгів» наголосив, що без допомоги Генштабу та Збройних сил України це кіно ніколи б не змогли зняти. Адже були задіяні і танки, і БМП, і дві роти солдат. До того ж, військові стали і співавтором сценарію.

Залишити відповідь