Гра в “Шайбу” – чи доб’ються лучани закриття клубу — слово за Пустовітом

Вже більше 20 років, лучани, що живуть в багатоповерховому будинку, який знаходиться за адресою пр. Відродження 55, вимагають закриття нічного клубу «Big Room» або більш відомий як «Шайба».

Лучани принесли чергове звернення секретарю Луцької міської ради Григорію Пустовіту від мешканців будинку, де розташований нічний клуб, а також від жителів сусіднього будинку, адже ті також не мають спокою від роботи розважального закладу. До звернення додали і зібрані підписи за припинення роботи нічного клубу. Окрім того, записали на диск фото та відео фіксацію порушення, які є зі сторони роботи «Шайби».

«Ми мешканці багатоповерхового житлового будинку багато років терпимо нічні крики, бійки, нецензурну лексику, розкидане сміття, пляшки, шприци, «бульбулятори», запах сечі та фекалію», – написали жителі в своєму зверненні.

Віра Візюк, яка є однією з ініціаторів збору підписів, розповіла Пустовіту, що їхнє право на спокій, яке закладеніе в чинному законодавстві, порушуються під час роботи нічного клубу.

Тому, просять аби заклад працював відповідно до законодавства, а саме з 8 ранку до 22.00.

Як повідомили жительки будинку, вони вже і раніше зверталися до міської влади, аби припинили роботу нічного клубу, проте результатів не було.

«Потрібно рішення виконавчого комітету. Пропоную такий алгоритм дій – звернення розписую на Рачкова Олександра. Він це питання вивчає. Після того, як вивчить це питання і підтвердяться факти, що там є місце порушення, відповідно буде готуватися проект рішення на виконавчий комітет», – запевний лучан Григорій Пустовіт.

Щодо питання, чому ж було дозволено роботу нічного клубу в житловому будинку, то Пустовіт сказав, що кожне рішення виконавчого комітету перевіряється юристами і якщо є відповідне рішення, значить це не є порушення закону.

Такі ж звернення були надіслані начальнику ГУНП Петру Шпизі, народному депутату України Ігорю Лапіну, «Народній Самообороні» та «Народному контролю».

Залишити відповідь