Які зарплати повинні бути в Україні, щоб «перемогти» трудову міграцію

В уряді підрахували рівень заробітної плати, яка втримуватиме українців від трудової міграції за кордон. Про це заявив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

«Офіційні цифри щодо працюючих українців за кордоном ми орієнтовно можемо помножити на п’ять, тільки в Польщі працює понад мільйон. Невелика різниця у зарплаті в Україні порівняно з європейською дасть можливість нікуди не їхати. Працівник, який їде до Польщі, отримує зарплату — 800-1000 євро, або 25-30 тисяч гривень. Але має додаткові витрати на житло, транспорт, тощо. Вважаємо, якщо в середньому зарплата підніметься до 16 тисяч гривень, це дасть можливість втримувати людей в Україні», — зазначив віце-прем’єр.

Г.Зубко додав, що трудова міграція — одна з найбільших загроз для держави після військової агресії.

«Військові дії на сході відволікли на захист держави 250 тисяч абсолютно працездатного населення. Ця кількість людей пішла з реального промислового сектору», — наголосив він.

1 коментар

  1. Волинянин сказав:

    Які зарплати усе іде олігархам а потім в офшори тим гамнюхам що звуться ОЛІГАРХАМИ, президентами, міністрами, депутатами, прокурорами…Люди втікайте з цієї дебільної країни вишиванок і самогонки. Життя коротке!

Залишити відповідь