Назвали перелік партій, які сформували виборчкоми в ОТГ на Волині

До складу дев’яти ДВК у Затурцівській громаді на Волині увійшли 64% представників кандидатів та 33% – від партій.

Про це повідомили у громадянській мережі «Опора», – пише ВолиньPost.

У Затурцівській сільській об’єднаній територіальній громаді на Волині склад дев’яти дільничних виборчих комісій сформовано із 110 представників кандидатів, партій та голови районної виборчої комісії.

Зокрема 64% усіх членів ДВК в Затурцівській ОТГ включені до складу комісій за поданням кандидатів у депутати та кандидатів на посаду голови громади. Політичні партії «Народний Фронт» та ВО «Батьківщина» отримали по 8% членів ДВК, партії «Блок Петра Порошенка «Солідарніть» та Радикальна партія Олега Ляшка – по 7%, а партія «Об’єднання «Самопоміч» – 3%. Ще 3% членів ДВК включені за поданням голови Локачинської районної виборчої комісії.

Щодо керівних посад у складі дільничних виборчих комісій, то кандидати у депутати та кандидати на посаду голови отримали 15 керівних посад – голови, заступника, секретаря – у складі дев’яти ДВК; політична партія «Об’єднання «Самопоміч» – дві; «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – одну; Радикальна партія Олега Ляшка – дві; ВО «Батьківщина» – три; «Народний Фронт» – дві; голова РВК – дві.

Також нагадаємо, що Затурцівська сільська виборча комісія, яка забезпечує організацію та проведення виборів, що призначені на Волині на 24 грудня, була утворена у складі 13 осіб за поданням семи партій – «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», «Народний Фронт», ВО «Батьківщина», Радикальної партії Олега Ляшка, Аграрної партії України, БПП «Солідарність» та ВО «Свобода».

Залишити відповідь