Лучанка скаржиться на брехню щодо виборів мера

Про це лучанка написала в мережі Фейсбук.

Читаю собі новини і що бачу – виявляється від депутата Лапіна залежать вибори мера в Луцьку. Принаймні, чогось так думає інший депутат ВРУ – Юрій Савчук. А я собі певно наївна була і думала, що мера вибирають люди. Бо ж для людей він має працювати.


Але заінтригував той Савчук. Я ж не зовсім темна і сайтами користуватись вмію. Зайшла собі на сайт Ради і що бачу – депутати ще в липні цього року ставили на голосування постанову, щоб провести вибори мера в Луцьку 24 вересня. І от халепа, голосів не хватило. 216 було, а потім 193. А чого? Бо Савчук і йому подібні депутати, і луцькі окремі теж або відсутні були на засіданні, або не голосували. До слова Лапін якраз голосував за. Але я не лінива і пролистала голосування за весь день – і от ще один сюрприз – Савчук в той день був в Раді, і то голосував, то ні, то відсутній був. Хоча може то картка ходила туди-сюди. Але мені то що, я вірю фактам. А вони на сайті висять – читай і не втомлюйся, інфи стільки, що не одному депутату можна грішки його перед виборцями згадати.


Але питання таки є малесеньке – то чого Савчук був відсутній, коли голосували за призначення виборів мера в Луцьку??? І чого тільки зараз почав за це так переживати???

Залишити відповідь