10 продуктів для очищення судин від сміття

Загальновідомо, що харчування є однією з основних функцій людського організму. Якщо говорити зовсім простою мовою, то без харчування людина не зможе довго прожити. При цьому воно може бути як правильним, так і неправильним. Якщо людина харчується поганими і шкідливими продуктами, то її вени і кровоносні судини починають закупорюватися. У свою чергу, вживання корисних продуктів позитивно позначається на очищенні організму.

Існує 10 простих і дуже корисних продуктів, за допомогою яких можна очистити організм від поганого холестерину і зробити його більш здоровим, – пише ukrhealth.net

1. Часник

Цілющі властивості часнику відомі людству давно. Він не тільки позбавляє організм від поганого холестерину, але і змішує з гарним, збільшуючи його концентрацію, а також очищає вени і артерії від різного роду холестеринових бляшок.

2. Вівсянка

Напевно, кожен з дитинства пам’ятає, як його годували вранці вівсянкою. Між тим, це була не просто примха батьків або вихователів. Вівсянка відноситься до того типу продуктів, які здатні зарядити організм людини позитивною енергією на весь день. Крім цього, вона багата клітковиною, тому є одним з найкращих засобів, що запобігають захворювання серця.

3. Яблука

Вчені вважають цей фрукт дуже корисним. Як і часник, яблука в організмі змішуються з корисним холестерином, збільшуючи його концентрацію. При цьому частка шкідливого стає значно менше.

4. Риба

Даний продукт багатий на різного роду жирними кислотами. Особливо багато їх в морській рибі, саме тому вона рекомендується фахівцями для очищення організму.

5. Куркума

Цей продукт вчені вважають справжнім скарбом. У його складі міститься речовина під назвою куркумін. Воно ефективно справляється з багатьма серцевими захворюваннями, а також прекрасно очищає стінки судин.

6. Шпинат

Рослина містить в своєму складі велику кількість вітамінів А і С. Дані вітаміни не тільки чудово борються з серцево-судинними захворюваннями, але і запобігають розвитку атеросклерозу. Саме тому його рекомендують вживати вчені всієї планети.

7. Горіхи

Будь-які види горіхів багаті великою кількістю жирних кислот. Тому рекомендуються до вживання для профілактики захворювань серця.

8. Оливкова олія

На думку фахівців, вона набагато корисніша соняшникової або якої-небудь іншої. При цьому найбільш корисною є олія першого віджиму. Вона запобігає появі холестеринових бляшок на стінках судин і справляється з шкідливими відкладеннями.

9. Томати

Цей овоч багатий великою кількістю лікопіну, який надає позитивний вплив на роботу серця і бореться зі шкідливим холестерином.

10. Гранатовий сік

Є одним з кращих засобів, які вживаються для боротьби з атеросклерозом. Його корисні властивості пояснюються наявністю в складі великої кількості антиоксидантів.

 

Залишити відповідь