Нардеп Лапін хоче, щоб “Варта порядку” відповіла за брехню

Народний депутат Ігор Лапін повторно написав повторне звернення голові правління громадського формування «Варті порядку» Олександру Тиводару.

Зверення опублікував нардеп на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Повторно пишу, як на мене простий і зрозумілий текст, тому не розумію, чому протягом трьох місяців громадське формування не надало відповіді. Все просто – хочу поставити на місце брехуна і отримати ті заяви, які я ніби то писав. Буду робити почеркознавчу експертизу. Якщо оригінали документів і цього разу не надатуть – звернусь в суд», – прокоментував Ігор Лапін.

В повторному зверненні йдеться про те, що 23 серпня 2017 року на сайті інформаційного агентства «Волинські новини» був розміщений матеріал та фото, які начеб-то підтверджують, що Ігор Лапін є членом громадського об’єднання «Варті порядку».

«Оскільки я не був членом зазначеного громадського об’єднання, та не писав подібних заяв, прошу надати опубліковані на сайті інформаційного агентства «Волинські новини» дві заяви (оригінали) для проведення почеркознавчої експертизи», – написав у зверненні народний обранець.

Залишити відповідь