Луцькі двори потопають в смітті через зламаний сміттєвоз

У Луцьку чимало дворів потопають у смітті. Комунальники кажуть “зламався сміттєвоз”.

Луцьк вчергове потопає у смітті. Цього разу – скаржаться мешканці 33 кварталу. Обурюються здебільшого у соціальних мережах, – йдеться у сюжеті 12 каналу та на сайті Волинь 24.

Лучанка Ольга Зейлик розповідає: “Жителі будинків №16, 14, 14а та 12, що на проспекті Соборності безмежно вдячні за “чистий” двір. МЖК, нам щоразу треба у Фейсбук писати, щоб ви зробили свою роботу і прибрали сміття з контейнерів? Це, звичайно, дієво, але чому жителям доводиться щоранку проходити повз цю купу гидоти, чому пакети зі сміттям повинні бути розкидані, а потім розірвані собаками???”

Мешканці навколишніх будинків кажуть, що таке чи не вперше.

Нагадаємо, раніше про те, що з дворів кілька днів підряд не вивозять сміття, вже повідомляли інші мешканці проспектів Відродження і Соборності.

На підприємстві «МЖК», яке обслуговує цей район, кажуть, що про проблему знають. Причина – у зламаному сміттєвозі.

«Машина зламалась у неділю, але потрібна була рідкісна деталь, тому ремонт затягнувся. Ми позичаємо транспорт у «Луцькспецкомунтрансу» і частково забираємо сміття, але не в повному обсязі», – пояснив Валерій Ковалюк.

Зауважимо, на сайті підприємства інформацію про відсутність сміттєвоза не розмістили. Проте обіцяють, що вже на вихідних Луцьк стане чистим.

Залишити відповідь