Воду озера Світязь перевірили на вміст шкідливих речовин

Згідно із Програмою державного моніторингу довкілля, в частині здійснення контролю якості поверхневих вод, затвердженої наказом Держводагентства України № 14 від 10.02.2015 р, лабораторією моніторингу вод та ґрунтів Волинської гідрогеолого-меліоративної партії у першому півріччі 2017 році були виконані аналізи якості поверхневих вод Волинської області у басейні річки Дніпро.

Про це інформує сайт Волинського обласного управління водних ресурсів – пише Район.Шацьк.

В басейні Дніпра в рамках державного моніторингу в листопаді поточного року було відібрано щомісячні проби води із річок Турія (м. Ковель) і Стир (м. Луцьк). В басейні Вісли в рамках державного моніторингу відібрано щоквартальні проби води р. Західний Буг (пункт відбору Забужжя) та його притоки річки Ягодинка, а також воду із озера Світязь в пункті відбору в селі Світязь. Загалом виконано 145 аналізів.

Озеро Світязь. Якість води у озері в пункті відбору «Світязь» в цілому залишилась задовільною. Суттєвих змін у її складі в четвертому кварталі не відбулось. Перевищень норм гранично допустимої концентрації шкідливих речовин не виявлено.

1 коментар

  1. експерт сказав:

    16,7 % моча, 2,8% кал. Купатися можна, пити теж

Залишити відповідь