«Не вистояв бетон, а вони вистояли»: у Луцьку презентували фільм «Кіборги» для Героїв

На початку заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за Україну.

Слова подяки висловлювали управляючий кінотеатром Сергій Антоновський, управляюча «Порт Сіті Груп» Наталія Антоненко, rерівник волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський та волинський кіборг Вадим Ваврищук.

В свою чергу Герої висловлювали вдячність організаторам дійства. Разом з тим зі святом Дня захисника України, яке відзначали у переддень перегляду стрічки, вітали і бойові побратими. Символічне «Слава Україні» лунало з уст кожного.

 

На дійство завітав і очільник області Володимир Гунчик, який зазначив, що «кіборги – це сталеві люди».

«Ви прості хлопці, але ваша сила в тому, що ви зробили перший великий подвиг української армії. Це та славна сторінка історії, яку будем згадувати десятиліттями.

Наші кіборги в донецькому аеропорту показали силу духу і волю українського солдата. Після Донецького аеропорту ми вже більше ніде не відступали. Ми стали залізною стіною, не пускаючи ворога на територію українську. Про вас ще будуть багато писати, будуть показувати фільми», – зазначив Володимир Гунчик.

Опісля голова Волинської обласної державної адміністрації вручив подяки кіборгам.

Старшина Юрій Хомич сказав: «Кіборги показали цілому світу, що українські воїни не зламались ні перед чим. Не вистояв бетон, а вони вистояли».

Почесним знаком Маргелова та почесною медаллю «Захисник України» нагородив своїх, як зазначив Юрій, «дітей».

Насамкінець зустріч завершили словами стрічки «Аеропорт наш, котики. Слава Україні!».

 

Залишити відповідь