У Луцьку подорожчає тепло і гаряча вода

У Луцьку зросте вартість послуг, які надає державне комунальне підприємство «Луцьктепло». Відтак, вартість гігакалорії тепла для населення зросте на 11,6%, а ціна кубометра гарячої води – на 12,3%.

Відповідне рішення прийняли під час засідання виконкому 6 грудня, – повідомляє ВолиньPost.

У зв’язку зі зростанням вартості окремих складових витрат, які впливають на собівартість послуг, діючі тарифи на послуги опалення та централізованого постачання гарячої води не відповідають рівню економічно обґрунтованих витрат на виробництво та постачання цих послуг.

Окрім того, у зв’язку зі змінами в організації виробництва послуг ДКП «Луцьктепло» здійснило розрахунок нових тарифів на послуги. Водночас директор ДКП Валентина Малютінаповідомила, що зростання вартості в основному покриє субсидія, тобто кошти має відшкодовувати держава. Таким чином, підприємство не отримає коштів, а вони одразу будуть перераховані на рахунки постачальників.

Мовляв, необхідність збільшення вартості послуг виникла через те, що тариф, закладений для ДКП на купівлю газу, вищий, ніж закладений в тарифі. Окрім того, у діючому тарифі не було закладено достатньо коштів на ремонт мереж, кошти на відшкодування кредитів тощо.

Таким чином, новий тариф дасть змогу лише мінімально не отримувати збитків та обслуговувати мережі.

У Луцьку подорожчає тепло і гаряча вода

У Луцьку подорожчає тепло і гаряча вода

Зрештою члени виконкому проголосували за нові тарифи. Завтра їх опублікують на сайті підприємства, а чинними вони стануть через 15 днів. Для населення тариф на теплову енергію сягне 1232,24 грн/Гкал (без ПДВ), а вартість кубометра гарячої води 86,79 грн за 1 м3; за умови підключення рушникосушильників.

1 коментар

  1. Cordesman сказав:

    Жиди душіть тих хохлів щоб вони навіть свинячих потреб не могли оплатити і звільнили землю для Нового יְרוּשָׁלַיִם‎ Єрушала́їму.

Залишити відповідь