“Люди повірили в месію, а їх підставили” – Лапін про дії Саакашвілі

Народний депутат Ігор Лапін вважає, що якщо це був сценарій спецоперації, то Саакашвілі повівся на неї та пішов на співпрацю з людьми в Росії, і це при тому, що Росія нападала на Грузію. Про це Ігор Лапін розповів в ефірі телеканалу «Прямий».

«Він пішов на співпрацю з Росією, яка в свою черву забрала кусок Грузії. І він на це повівся. Тим самим підставивши людей, які повірили в «месію», який прийде і порядок наведе». А з приводу самих дій, я бачу ознаки статті 109 Кримінального Кодексу України, якщо вірити тим аудіо записам, це спроба повалення конституційного ладу в незаконний спосіб. Якщо ми говоримо про це, то ця стаття дозволяє Службам безпеки України заходити в будь-яке приміщення посеред ночі і не чекати 7 ранку для того, щоб зібралося «шоу імені Михаїла Саакашвілі», – сказав народний депутат.

Ігор Лапін зазначає, що питання стоїть навіть не в тому, чи автентичний запис розмови очільника «Руху Нових Сил» з колишнім “регіоналом”, який зараз перебуває в Москві, чи ні. Питання в тому, що Саакашвілі спілкувався з Сергієм Курченко, і фактично пропозиція зайти в парламент з кров’ю була з боку представника Саакашвілі.

«Давайте ми не будемо виділяти окремих людей, давайте будемо діяти в межах системи і це має бути згідно чинного законодавства. Є законодавство, є суд і має бути процес. Процес може бути закритий лише в передбачений законом випадках. Якщо Саакашвілі не довіряєш українському законодавству, якщо він не довіряє нашим судам, тим не менше, всі ж прості громадяни відстоюють свою честь і гідність в цих судах і живуть по цьому законодавству. Якщо він себе ставить понад законом, то таку людину звичайно знищать. Знищать її юридично», – сказав Ігор Лапін.

«Верховенство права і більше нічого. Іншого варіанту нема», – підсумував нардеп.

Нагадаємо, у вівторок, 5 грудня, правоохоронці затримали Михаїла Саакашвілі, проте активісти заблокували автомобіль Служби безпеки України та звільнили його. Під час вечірнього засідання Верховної Ради Генеральний прокурор України відзвітував парламентарям про спецоперацію та показав факти співпраці Саакашвілі з Сергієм Курченкота фінансування акції «Руху Нових Сил» олігархом-втікачем.

1 коментар

  1. ідіот сказав:

    Але прийшов з Ковеля спаситель і спас Україну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.