«УКРОПівець» викрив брехню ЗМІ Палиці

У підконтрольних партії «УКРОП» ЗМІ прокотилася нова хвиля «чорного піару» власника маєтку «Нестер Хауз» у селі Світязь Петра Нестерука, який очолює фракцію «Солідарність» у Луцькій міській раді, – пише ВолиньPost.

У повідомленнях йдеться про те, що облаштування прилеглої території до готелю-ресторану «Нестер Хауз» в Світязі власник здійснив за рахунок коштів Шацької райдержадміністрації. Зокрема про це повідомили Волинські новини, які входять до медіа-групи голови Волинської облради, укропівця Ігоря Палиці (на фото).

Район.Шацьк попросив прокоментувати скандальне повідомлення голову Шацької районної ради, укропівця Сергія Карпука:

– Кошти районного бюджету розподіляє районна рада. За останній період Шацька райрада не виділяла жодних сум на благоустрій територій, в тому числі і в селі Світязь.

Микола Цвид, Світязький сільський голова, коментуючи ситуацію, зазначив, що земельну ділянку біля готелю-ресторану «Нестер-хауз» виділила Петрові Нестеруку сільська рада. На сьогодні жодного облаштування території, окрім того, що раніше була викопана канава, там немає.

З цього приводу свою думку також висловив голова Шацької РДА Василь Голядинець.

– Абсурд. Шацька РДА не має жодного стосунку до облаштування приватної території у Світязькій сільській раді, про яку йде мова в публікації. Подавати в інтернет інформацію на основі чуток, не підтверджену доказами, поливати брудом – це низько і непрофесійно. Я як очільник району відкритий для спілкування з журналістами і готовий дати відповіді на всі їхні запитання. Проте до мене за коментарем ніхто не звертався.

Зауважимо, що це не перший випадок, коли ЗМІ з групи Ігоря Палиці впіймали на брехні, але це вперше, коли укропівський політик спростовує її.

Наприклад, у вересні відома журналістка Анастасія Станко розповіла, що представники телеканалу «Аверс» намагалися використати її для маніпуляцій.

Залишити відповідь