Ректор луцького політеху розкритикував свого політичного шефа Палицю

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук розкритикував керівництво області, яке з його слів, бездіяльне у питаннях багатостраждального любешівського коледжу.

Про це Петро Савчук написав на своїй сторінці у Фейсбуці, – повідомляє Волинь 24.

Нагадаємо, частина Любешівського коледжу ЛНТУ – з четвертого по перший поверхи обвалилась ще у серпні 2017 року. На щастя, тоді ніхто не постраждав. Нині ж є загроза повторного обвалу, тож студенти навчаються просто у гуртожитках.

На відновлення коледжу треба майже 16 мільйонів гривень, які не поспішають шукати ні в обласному, ні в державному бюджетах.

«Мені соромно за владу області через її відверту бездіяльність в цій ситуації. Складається враження, що потужний коледж, який має достатній кадровий потенціал та успішно виконує регіональне замовлення на підготовку фахівців робітничих професій після аварії, окрім мене, вченої ради університету та самого колективу коледжу нікому не потрібний! Чи це свідомі кроки на його знищення?» – обурився Петро Савчук.

З його слів, ні голова обласної ради Ігор Палиця, ні голова ОДА Володимир Гунчик, ні голова Любешівської громади Олег Кух, ні депутат обласної ради Людмила Плахотна, нардеп Ірина Констанкевич не спромоглися реально допомогти освітньому закладу, маючи на те відповідні повноваження та можливості.

«А Ігор Петрович Палиця вже понад два місяці під час сесій особисто блокує ініційоване мною виділення 250 тисяч гривень з обласного бюджету для виготовлення проектної документації, необхідної для невідкладного проведення ремонтно-відновлюваних робіт! А якже відповідальність, панове?» – резюмує ректор політеху.

Зауважимо, Петро Савчук – депутат Волинської обласної ради та член партії «УКРОП», керує якою на Волині Ігор Палиця. Водночас Ірина Констанкевич представляє цю політичну силу у парламенті.

Раніше освітянин вже вступав у публічний конфлікт з Ігорем Палицею. Зокрема, це сталось на останній сесії Волинської обласної ради.

Нардеп Ірина Констанкевич прокоментувала емоційну заяву Петра Савчука. З її слів, нібито керівник вишу теж винен у затягуванні процесу виділення коштів, адже не подав до профільного міністерства експертного висновку.

“Усі чекають ректора, коли він буде справи вирішувати, а не пости писати. Це питання функціональних обов”язків ректора. Дивно, що ректор цього не знає…” – наголосила парламентар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.