Медики попереджають про наслідки грипу

В.о. директора ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України» Наталія Янко розповіла про ситуацію із захворюваністю на грип та застуду в області.

Про це йшлося у понеділок, 4 грудня, під час оперативної наради в ОДА, – повідомляє Волинь 24,

Наталія Янко зазначила, що за даними Центру грипу України епідемії грипу не вдасться уникнути.

«За прогнозами захворіє до 7 мільйонів українців. Можливі летальні випадки, пов’язані з вірусом Мічіган. Він викликає серйозні ускладнення у вигляді пневмоній із летальними наслідками, енцифалітів», – сказала вона.

Посадовиця повідомила, нині в Україні та на Волині зокрема спостерігається ріст захворюваності на грип.

За оперативними даними, із початку епідсезону понад 40 тисяч волинян захворіли на грип. Так, перехворіло 4 % населення області, із них 65 % – діти. Госпіталізовано понад 1200 хворих, 75 % із них – діти.

«Протягом останнього тижня захворіло понад 5 тисяч осіб, що більше, аніж минулого тижня. Найвищі показники захворюваності у Камінь-Каширському, Маневицькому районах, містах Луцьк і Нововолинськ. Найнижчі – в Іваничівському, Локачинському Ратнівському районах Волині», – зауважила Наталія Янко.

«Вакцинація на 50 % знижує ризик захворювання, на 70 % виникнення ускладнень та на 90 % ризик виникнення летального випадку. Нині щеплено до 2,5 тисяч осіб. У минулому році їх було 1700», додала посадовиця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.