“Межигір’я” не остаточно повернулося у власність держави: у ГПУ дали пояснення

Резиденція “Межигір’я” не остаточно повернулася у державну власність, заявив керівник Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк.

Про це повідомляє 24 tv.ua та “Громадське радіо“.

Горбатюк пояснив, що на сьогодні тільки територія “Межигір’я” належить державі, а розташовані на ній будівлі досі належать компанії “Танталіт” та екс-президенту Віктору Януковичу. Водночас усі ці будівлі перебувають під арештом у межах кримінального провадження.

“Рішення щодо цих будівель може бути схвалене лише за результатами судового розгляду кримінального провадження стосовно колишнього президента чи тих людей, які допомагали йому у заволодінні “Межигір’ям”, – додав керівник Департаменту спецрозслідувань ГПУ.

Горбатюк додав, що Господарський суд повернув у державну власність земельні ділянки ще у 2015 році, а сьогодні було схвалене рішення за позовом прокуратури Києва про визнання незаконним продажу державної резиденції “Межигір’я”.

Нагадаємо, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак повідомив, що Вищий господарський суд України прийняв остаточне рішення повернути “Межигір’я” у державну власність.

 

Залишити відповідь