У департаменті Луцькради прокоментували скандальну заяву колеги

В. о. директора департаменту соціальної політики Тетяна Корецька назвала заяву колеги – Галини Новоселецької – неправдивою.

Про це йшлося 29 листопада під час сесії міськради, – повідомляє ВолиньPost.

Нагадаємо, раніше начальник відділу державних соціальних інспекторів департаменту Галина Новоселецька надіслала звернення до депутатів. У ньому вона скаржиться на роботу департаменту. «Мене тероризують до сьогоднішнього дня, начальники відділів уникають контактів із керівництвом», – йшлося у зверненні.


У свою чергу, Тетяна Корецька заявила, ніби факти, зазначені у заяві – неправдиві.

«Було в службовому розслідуванні вказано, що Новоселецька здійснює недостатній контроль за виконанням службових документів і неналежно організовує свою роботу. Що стосується зниклих документів, то Галина Іванівна звернулась до Рачкова, до одного з керівників департаменту з повідомленням про те, що у неї зникли документи.

Відповідно в резолюції заступника міського голови в департаменті було створено комісію щодо встановлення зниклих документів. В ході роботи комісії Новоселецька подана записку, що вона знайшла зниклі документи у своєму кабінеті. Пояснення ніякого вона не дала. Факти, викладені в заяві щодо зникнення документів, в інших відділах ніколи не відбувались», – зазначає Корецька.

«Валентина Іванівна мала проблеми у співпраці і з попереднім керівництвом. Відповідно, пише заяви та скарги. Що стосується того, що у робочий час вона не може відлучитись по-своїх питаннях, це є неправда. У нас працівники можуть виходити і вирішувати свої проблеми», – додала в.о. директора департаменту.

Залишити відповідь