Ігор Лапін повідомив про перші результати співпраці між Україною та Іраком

“Перші підсумки візиту нашої парламентської делегації в Ірак вже є.
27 листопада в Україну прибув прямим рейсом Багдад-Київ Міністр транспорту Республіки Ірак Каміда Аль-Хамамі. Після спільної зустрічі в Міністерстві інфраструктури України домовились про відновлення переговорів щодо запуску прямого регулярного авіасполучення між країнами. Також Міністр транспорту Іраку повідомив про намір збільшувати кількість іракських студентів, які здобуватимуть освіту в наших вузах, зокрема технічні дисципліни. Далі буде …”, – написав нардеп на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

На зустрічі також був присутній заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя, та окрім Ігоря Лапіна інші народні депутати – Юлій Мамчур та Костянтин Усов. Йдеться на офіційному сайті депутата.

Сторони відзначили особливу важливість відновлення прямого регулярного авіаційного сполучення між країнами, українська сторона звернулась до іракських колег з пропозицією активізувати переговорний процес щодо укладення відповідної міжурядової Угоди про повітряне сполучення та передала проект зазначеного документу.

Міністр транспорту Іраку пан Аль-Хамамі висловив сподівання на спрощення українською стороною візового режиму для громадян Іраку, підкреслив високу зацікавленість у подорожах до України іракських студентів, бізнесменів, членів торгових палат, а також громадян Іраку, що прибувають з метою лікування в медичних закладах України.

Нагадаємо, представники депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Ірак протягом 21-24 листопада провели ряд зустрічей з першими посадовими особами країни. Делегація у складі керівника групи Ігоря Лапіна, депутатів Юлія Мамчура та Костянтина Усова обговорили посилення міжпарламентських зв’язків між країнами, а також розвиток економічних та соціальних відносин. На зустрічі також був присутня посол України в Республіці Ірак Віктор Недопас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.