У Луцьку більше не поширюється сморід

Завдяки тому, що на поля фільтрації вже не потрапляє мелясна барда, а лише відходи цукрового заводу, сморід, від якого потерпали лучани влітку, зник, – пише Конкурент.

Гнідавський цукровий завод та “Біо ПЕК” не надіслали відділу екології міської ради пропозиції до програми охорони навколишнього середовища на 2018-2020 роки. Про це розповів начальник відділу екології Луцькради Анатолій Гламазда 27 листопада під час засідання комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Втім Анатолій Гламазда розповів, що, аби вирішити питання зі смородом, від якого ще цього літа потерпали лучани, тільки цукровий завод скидає свої стоки на поля фільтрації. Біоетанольний завод мелясну барду, яка раніше теж потрапляла на поля фільтрації разом з фекальними відходами мікрорайону Вересневе, більше туди не скидає.

Мелясну барду завод зберігає у відповідних ємкостях, з яких її забирають сільгосппідприємства і вивозять на поля як добриво.

Депутат Костянтин Петрочук сказав, що відходи з Вересневого місто забиратиме в свою каналізацію і проект під’єднання каналізації мікрорайону до загальноміської вже фактично добігає до завершення.

Нагадаємо, ще весною нардеп від Луцька Ігор Лапін звертався до Мінекології з проханням допомогти запобігти екологічному лиху в Луцьку.

Залишити відповідь