Страйк шахтарів в Нововолинську: під землею залишаються більше 60 людей

Вчора, 27 листопада, під землею перебувало 75 людей. Декому з них стало зле і їх підняли на поверхню, – повідомляє Громадське радіо.

На Волині триває страйк шахтарів, біля них знаходиться медсестра та співробітники гірничо-рятувального загону повідомив в ефірі Громадського радіо голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Те, що люди протестують під землею — це ЧП. Це відчай. На них ніхто не звертає уваги, коли вони перекривають кордон з Польщею, з країною ЄС через невиплату зарплати. Зараз вони залишилися під землею», — сказав Волинець та пояснив в яких умовах зараз перебувають страйкарі:

«Люди перебувають в замкнутому просторі, там надзвичайно холодно. Вони розмістилися на відстані півтора кілометри від шахтного стовбуру».

Він уточнив, що зараз під землею перебуває більше 60 людей. Вчора було 75 людей, у неділю, 26 листопада, — 21.

«Комусь стало зле і людину піднімали на поверхню», — зазначив Михайло Волинець.

За його інформацією, від представників влади, або міністерства досі не було реакції на страйк.

Нагадаємо, 26 листопада, 21 гірник Нововолинської шахти «Бужанська» не піднявся на поверхню. Вони оголосили протест через заборгованість по заробітній платі, яку вони не отримали за серпень. 10% їм виплатили за вересень. Не отримали вони зарплату за жовтень.

Залишити відповідь