Палиця каже, що не чув скандальний аудіозапис у фільмі «Чорна вдова»

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця запевняє, що не дивився фільму “Чорна вдова”, автори якого стверджують, що Палиця через власну вигоду допомагає Тетяні Єремеєвій у її війні з компанією “Континіум”, – повідомляє Волинь24.

Як відомо, два тижні тому фільм “Чорна вдова” оприлюднило інформаційне агентство “ВолиньPost”. Автори фільму стверджують: справжня причина, через яку Тетяна Єремеєва звинувачує партнерів Ігоря Єремеєва у позбавленні її дітей спадщини – бажання олігарха Ігоря Коломойського отримати хоча б частковий контроль над “Континіумом”, своїм давнім противником та конкурентом на нафтовому ринку. Тетяна Єремеєва – “це лише інструмент”, кажуть автори фільму.

“…БІЛЬШЕ РОКУ Я ЇЙ ПЛАЧУ АДВОКАТІВ, ЮРИСТІВ…”

Один з доказів, які наводяться у фільмі: на аудіозаписі голос, схожий на голос Ігоря Палиці (як відомо – давнього бізнес-партнера Ігоря Коломойського), розповідає про домовленість з якоюсь жінкою допомогти їй повернути акції, а потім викупити в неї ці акції з 25% знижкою. Голос стверджує, що оплатив жінці послуги юристів на більше ніж мільйон доларів.

Ось дослівний текст цього запису з голосом, схожим на голос голови облради Ігоря Палиці:

“Вона прийшла до мене і каже: «Ігор, чим можна допомогти? Я знаю, що у вас доволі непрості стосунки. В мене, зокрема, також. Більше року я їй допомагаю фінансово. Більше року я їй плачу адвокатів, юристів… Скрізь, всім… Воли допомагають їй по всьому світу заарештувати майно і повернути на неї акції… Ми цим займаємось… Я про це попередив Івахіва… Він питає: «А що ти з нею там домовився?»

Чесно скажу, про що я домовився: якщо до неї повертаються ті акції, а там більше мільйона доларів треба на юристів. Я фінансую всі ці речі, а коли вона стає власником тих акцій і захоче їх продати, я маю право по ціні, яка буде тоді на ринку, купити на 25 % дешевше ці акції. Оце в нас підписаний контракт – між нею і мною. Про що я й домовився”.

“Я НЕ БАЧИВ…”

Журналіст інтернет-видання “Волинь24” поцікавився у Ігоря Палиці, чи бачив той фільм і чи це його голос на аудіо.

“Ігоре Петровичу, чи бачили ви фільм “Чорна вдова”, який нещодавно вийшов на ВолиньПості? У цьому фільмі є цікавий момент: аудіозапис з голосом, схожим на ваш. Скажіть, будь ласка, – це ваш голос?” – поцікавився у Палиці журналіст.

Ігор Палиця емоційно відповів:

“Я не бачив… Той, хто зробив цей фільм, просто взяв і облив себе дьогтьом і пересипав себе пір’ям. …Мені бридко те, що ви робите і ваші хазяєва. Передайте своїм хазяєвам – бридко! Хай Івахів віддасть майно, яке вкрав в сім’ї Єремєєва і йде собі з миром. Вам соромно має бути брати гроші в цих подонків. Це все, що я можу сказати”.

Поставити Ігорю Палиці уточнюючі питання журналіст не зміг – Ігор Палиця практично втік від нього.

ІГОР ПАЛИЦЯ ЛУКАВИТЬ?

Видання “Волинь24” попросило прокоментувати імпульсивну відповідь Ігоря Палиці головного редактора інформаційного агентства “ВолиньPost” Анатолія Котлюка. Той заявив:

“На моє переконання, Ігор Петрович вкотре лукавить, кажучи, що не дивився фільму “Чорна вдова”. І доказ тому – та істерія, яка почалася після його виходу у підконтрольних Палиці структурах.

Телеканал “Аверс” – структура, фактичним власником якої є Палиця, – подав скаргу сервісу “Ютюб” за те, що у фільмі використані їх матеріали (хоча це було зроблено строго в рамках закону, з дотриманням авторських прав) і через цю скаргу “Ютюб” наш фільм тимчасово видалив. Підконтрольні юристи “торпедують” інтернет медіа по всій країні листами з вимогою зняти матеріал.

Кожен, хто знає особливості роботи структур Ігоря Палиці, підтвердить: без особистого розпорядження Палиці ніхто б не робив цього.

Окрім того, не одна людина мені розповідала, як болісно Ігор Петрович реагує на критику у свій бік. Тим більше, якщо це стосується не зовсім публічних сторін його життя.

До того ж, як можна, не подивившись фільм, робити такі емоційні висновки про його авторів?

Тому я не вірю, що Палиця не дивився фільм.

Можливо, він просто не захотів відповідати на незручні для нього питання? Бо тоді довелося б або заперечувати очевидне, або визнати власний слід у скандалі, роздутому Тетяною Єремеєвою.

Замість цього Палиця вчергове закликав Івахіва “повернути майно Ігоря Єремеєва його родині”. Хоча всі, хто бачив фільм, знають: майном покійного з самого початку володіла його родина. Доказом чого є не просто слова, а нотаріальні документи, оприлюднені у фільмі”.

2 коментарі

  1. волинянка сказав:

    Та ви що, я навіть на Волині не буваю і не знаю де той Луцьк.

  2. марк сказав:

    Ганьба! Ганьба! Куди дивляться активисти??!

Залишити відповідь