Палиця пояснив, за що отримав 35 мільйонів від офшору з Кіпру

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця пояснив, за що отримав 35 мільйонів гривень від кіпрської фірми AMERSFOOT LTD.

Про це він розповів виданню «Волинь24» після сесії облради 23 листопада, – йдеться на сайті видання.

Зауважимо: про цей дохід від відчуження нерухомого майна Ігор Палиця повідомив на сайті Єдиного держреєстру декларацій 7 листопада.

Як зазначив голова облради, за 35 мільйонів гривень у нього викупили приміщення на другому поверсі в центрі Києва.

«Це просто ріелторська угода. Прийшли ріелтори, запропонували, що хочуть купити. Я погодився продати. Мене ціна влаштувала. Ніяких подвохів там немає», – пояснив Ігор Палиця.

Голова Волиньради наголосив, що до AMERSFOOT LTD не має ніякого стосунку і взагалі немає ніяких кіпрських фірм.

«В мене немає кіпрських фірм. Фірма, яка купила, не має до мене взагалі ніякого відношення. Можете бути спокійні на 100 %», – наголосив Палиця.

І пообіцяв, що у новій декларації про все відзвітується.

Також він зауважив, що в його декларації про майно та доходи можна подивитися, яку саме нерухомість він продав і де вона знаходиться.

У декларації за 2016 рік Ігор Палиця вказав лише один об’єкт нерухомості, який був у нього в 100 % власності. Іншу нерухомість, згідно з декларацією, він винаймав оренду.

Палиця пояснив, за що отримав 35 мільйонів від офшору з Кіпру

Нежитлове приміщення в Києві площею 267,8 м2 належало голові Волиньради з 15 травня 2013 року. Придбав його Ігор Палиця, судячи з декларації, за 3,2 мільйона гривень. А продав, нагадаємо, за 35 мільйонів гривень – вдесятеро дорожче.

Залишити відповідь