В Луцьку затримали організатора фейкових мітингів, який працював зі спецслужбами РФ

Служба безпеки України затримала чоловіка в Луцьку, який підозрюється у співпраці зі спецслужбами Росії.
Про це повідомляє Newsone з посиланням на прес-службу Служби безпеки України.

Чоловік звинувачується в організації протестних акцій в Київській, Рівненській та Львівській областях, які були спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні. Слідчі відзначають, що заарештований діяв під керівництво російських кураторів.
Куратори видавали підозрюваному велику суму грошей: від 4 до 10 тисяч доларів, – які призначалися для залучення малозабезпечених Українців на мітинги. Підозрюваний також займався створенням агітаційних матеріалів, які повинні були привести до масових заворушень.

“На Рівненщині, зокрема, кремлівськими пропагандистами був розроблений сценарій штучних протестів для “боротьби з бурштиновою мафією” з акцентом на неконтрольованість владою видобутку сонячного каменю. В разі ігнорування вимог “мітингувальників”, вони, за сценарієм, повинні вимагати повну автономію регіону”, – йдеться в повідомленні.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили засоби зв’язку, що використовуються для координації з іноземними кураторами, і виявили переписку з інструкціями.

Чоловікові оголосили про підозру по ст.110 КК (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), за рішенням суду він узятий під варту.

Як повідомлялось раніше, співробітники Служби безпеки України видворили з України Ігоря Петрашевича. З’ясувалося, що російський громадянин працював в Україні на ряд засобів масової інформації Російської Федерації. Серед них були Федеральне агентство новин, rusvesna.su, riafan.ru. Він готував упереджені матеріали в Україні на замовлення російської редакції, потім їх активно тиражували в ЗМІ Російської Федерації.

Залишити відповідь