Лучанин розказав звідки в ЗМІ беруться легенди про зраду

Нещодавно в ЗМІ поширили інформацію про те, що заслужений вчитель України виїхала на заробітки. Лучанин, який проживає в Києві, і тривалий час працював в сфері медіа, показав на цьому прикладі як народжується “зрада”.

Як народжується зрада? Дуже просто! Покажу на конкретному прикладі. З’являється матеріал в регіональних ЗМІ, навіть позитивний місцями, але точно не про “всепропало”. Його знаходить інший журналіст теж регіонального видання, але скорочує у 5-6 разів, і робить його нейтральним – як про факт, який ніби то має місце. А потім все це підхоплює ЗМІ з всеукраїнським поширенням – однак тепер вже розставляючи на свій розсуд негативні акценти. Зрада готова! В першому коментарі будуть посилання на логіку викладу…, – пише Ігор Тихолаз на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Тихолаз Ігор ось як було:
1. Початок 
http://prozahid.com/content-53022.html

“Заслужена учителька України живе та працює у Лондоні, однак душею і серцем – на Закарпатті”
2. Продовження 
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/272125Переглянути більше

“Берегівчанка, яка стала вчителем 2016 року, поїхала на заробітки в Лондон”

“… доручили доглядати за дідусем на ім’я Боб, з яким вона, згідно наперед розробленого плану, гуляє по столиці, відвідує музеї, театри, парки, інші знакові місця Лондона тощо”. 

“Це міні дослідження у мене забрало 5 хв, а ще стільки ж щоб написати пост і відкрити очі на медіа маніпуляцію.. однак для більшості читачів це *** не треба… побачив шокуючий заголовок – і вперед, давай розганяти зрадоньку…”, – пише Ігор Тихолаз в коментарях до посту в соцмережі.

Залишити відповідь