Учні на Волині виготовили шпаківні та годівнички

12 листопада – День синички. З цієї нагоди ДП «Маневицьке лісове господарство» разом із куратором гуртка Маневицького шкільного лісництва Ольгою Медведюк організували свято.

Про це повідомляє ВолиньІнфо з посиланням на прес-службу ДП «Маневицьке ЛГ».

Захід проводився для вихованців шкільного лісництва та для діток, які відвідують Маневицький районний центр творчості та юнацтва.

Маневицьке лісництво під керівництвом лісничого Олександра Швеця разом із учнями шкільного лісництва виготовили 15 шпаківень. Учні завзято  та з великим задоволенням майстрували шпаківні для птахів, адже так важливо вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку.

«Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Найчастіше пернаті гинуть у сильні морози. Та врятувати птахів від голодної смерті – просто: необхідно розвісити годівнички та не забувати поповнювати їх відповідним кормом», ­- розповідає Олександр Швець.

Ольга Медведюк проводила майстер-клас із виготовлення «еко-годівничок», заохочуючи молодше покоління відповідально ставиться до пернатих друзів, адже це так важливо для навколишнього середовища.

Творити добре легко і приємно! Тож лісівники ДП «Маневицьке лісове господарство» закликають усіх не бути байдужим до природи.

Залишити відповідь