Відсоткові ставки за кредити ОСББ відшкодує Луцькрада

ОСББ міста отримають відшкодування відсоткових ставок за кредити для ОСББ.

Про це стало відомо 15 листопада під час засідання міськвиконкому, – повідомляє ВолиньInfo.

До переліку позичальників на відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами внесли об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Луцьк європейський», «Гетьмана Мазепи 2», «Соборності, 26», «8 Березня», «Сагайдачний», «Щусєва 2 та 4» та «Конякіна 23».

Член виконкому Валерій Корпач зауважив, що окремі ОСББ, користуючись цією програмою, найшли собі таку дойну корову і думають, що можна перекласти всю відповідальність на органи місцевого самоврядування, перекладаючи велике процентне навантаження. На його думку, вони зацікавлені брати участь у цих програмах, але самі для цього не напружуються, навіть не думаючи, що треба сплачувати податки тощо:

«Я би хотів акцентувати увагу на тому, що окремі фірми люди свідомо завишають кошторис на проведення робіт. І потім у голів ОСББ чуть не позолочені труби»,– заявив Корпач.

Він навів приклад, що встановлення ІТП у Луцьку в середньому вартує від 200 до 300 тисяч гривень, а ОСББ подають у кошторисі 500 – 700 тисяч гривень:

«Це просто дикі речі. Це марнотратство», – прокоментував Валерій Корпач.

Залишити відповідь