Волинянка може стати найкрасивішою студенткою України

Волинянка Анастасія Ковалюк готується до участі в конкурсі «СтудМіс України», де боротиметься за корону переможниці та звання найкрасивішої студентки України.

Про це повідомляє Район. Володимир-Волинський та ВолиньPost.

Анастасія – випускниця Володимир-Волинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ліцей». Нині ж дівчина – ст.удентка 3-го курсу Національного педагогічного університету. Настя закінчила модельну школу, тому іноді бере участь у рекламних зйомках, різноманітних дефіле та показах.

Участі у цьому конкурсі передувало кілька перемог дівчини. Зокрема Анастасія спочатку виборола перемогу серед студенток свого факультету, далі – стала «СтудМіс університету», а нещодавно представляла свій вуз на конкурсі «СтудМіс Київ» де й здобула корону переможниці.

Зараз Анастасія активно готується до конкурсу «СтудМіс України», фінал якого відбудеться 18 листопада в столиці.

Користувачі Facebook можуть взяти участь в голосуванні за «СтудМіс України – Інтернет». Для того, щоб підтримати волинянку, слід перейти за цим посиланням і в коментарях написати її прізвище та ім’я – Анастасія Ковалюк.

Волинянка претендує на звання найкрасивішої студентки України

Довідково:

«СтудМіс України» – це всеукраїнський конкурс краси, кмітливості і таланту серед найвродлвіших студенток України. «СтудМіс України»- єдиний з усіх існуючих конкурсів краси в Україні, який охоплює всі регіони України. Кожен рік обирають переможницю «СтудМіс України», яка представляє Україну на всесвітньому конкурсі World Miss University.

Залишити відповідь