У Луцьку знайшли комунальні “підприємства-примари”

У Єдиному державному реєстрі можна віднайти 14 комунальних підприємств, які у стадії припинення не перший рік. Їх засновниками є Луцька міська рада чи виконавчий комітет міської ради, які й прийняли рішення про ліквідацію. Однак з певних причин процедура затягнулася на роки, – пише Конкурент.

В Інвестиційно-юридичній компанії “АСКОЛЬД”, до якої журналісти видання звернувся за коментарем, пояснюють, що процедура ліквідації підприємства складається з декількох етапів. На швидкість процесу проходження ліквідаційної процедури впливає, як правило швидкість проходження податкової перевірки.

Юрист, колишній депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов вважає, що найпоширеніша і найімовірніша причина існування такої кількості “підвішених” підприємств – це недалекоглядність при прийнятті про припинення юридичної особи. Однак, не виключене й затягування процедури для уникнення перевірки перед закриттям.

Заступник міського голови Олександр Рачков, такій кількості недоліквідованих підприємств відверто здивувався. Він вважає, що у кожному з випадків є певне пояснення. Хоча не виключає, що міг зіграти і людський фактор, і неподання документів для державного реєстратора для закінчення процедури.

Залишити відповідь