Cтуденти з Волині можуть стати своєрідними агентами змін в ОТГ

У стінах Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся круглий стіл, який був присвячений налагодженню комунікації поміж волинськими об’єднаними територіальними громадами, громадськими організаціями та студентською молоддю.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

На захід прибули експерти, представники ГО Волині, студенти факультету філології та журналістики Східноєвропейського університету імені Лесі України та журналісти.

Про нові виклики реформи місцевого самоврядування в контексті збільшення ОТГ на території Волинської області розповіла експерт із децентралізації Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Урбан.

А про можливості для співпраці студентів факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки із громадами області повідомила експерт із комунікацій Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Кузьмич.

Проектний менеджер ГО «Волинський Інститут Права» Людмила Василюк розповіла студентам про написання проектів, подання грантових заявок та інші можливості для активної молоді.

Експерти закликали студентів долучатися до заходів в ОТГ і навіть спробувати стати прес-секретарями в об’єднаних громадах.

«Хто як не ми?», – переконані студенти і вважають, що можуть стати своєрідними агентами змін у власних громадах, адже можуть допомогти покращити життя в ОТГ вже сьогодні.

Під час круглого столу присутні обговорили нинішній стан реформи децентралізації на теренах Волинської області, перспективи реформи місцевого самоврядування, можливості для молоді, проектну діяльність, відвідини школи молодого державного службовця та депутатську діяльність.

Захід став своєрідним продовження прес-туру щодо стратегії розвитку волинських об’єднаних територіальних громад, який був організований Волинським Центром розвитку місцевого самоврядування. Присутні висловили побажання відвідати під час наступних прес-турів віддалені села в ОТГ і побувати у громадах в інших областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.