В центральному парку Луцька обмежать рух і торгівлю

Навесні 2017 року на сайті Луцької міської ради оприлюднили проект рішення про додаткове розміщення пунктів торгівлі, організацію проведення масових заходів та руху транспорту в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Оскільки проект має статус регуляторного акту, тож його повинні обговорити у громадському колі. Тому 14 листопада за участі підприємців та представників органів місцевого самоврядування відбувся круглий стіл, – інформує Конкурент.

Планується, що у випадку проведення якихось масових заходів, фестивалів на початку парку громадська організація чи підприємець-організатор повинні звернутися до міської ради за погодженням, укласти договір із комунальним підприємством “Парки та сквери м. Луцька” для забезпечення порядку та самостійно підготувати локальну схему розміщення пунктів на місці проведення заходу.

Якщо ж організатором є державний орган, орган місцевого самоврядування, державне (комунальне) підприємство, то має бути розпорядження міського голови, доручення міського голови (заступника міського голови) про проведення заходу. Також потрібне інформаційне узгодження із комунальним підприємством “Парки та сквери м. Луцька” та самостійно підготовлена локальна схема розміщення пунктів на місці проведення заходу.

А ось торгівля з транспортних засобів (причіпів тощо) на території парку буде заборонена.

Якщо щодо розміщення точок для торгівлі довгої дискусії не було, то обговорення схеми та порядку руху було гарячим. Частина підприємців нарікали, що у запропонованому проекті порядок руху транспорту є порядком заборон без вказання альтернатив та вирішення дискусійних питань щодо паркування, доставки товари тощо.

Пропонується, що рух транспорту в парку буде заборонений, окрім малих механізованих засобів вагою до 0,8 тонн. Для того, щоб підприємці могли доставити товар, їх потрібно отримати відповідну перепустку. Рух по парку буде відповідно до схему, яку, щоправда, ще не розробили.

Керівник Луцького зоопарку Людмила Денисенко запропонувала інформувати про схему стоянки перед в’їздом до парку. Оскільки навесні до зоопарку приїжджають автобуси з дітьми і важливе їх безпечне розміщення.

Підприємець Павло Цапюк запропонував збільшити тоннажність транспорту. Таку ж пропозицію підтримав підприємець Роман Хорзов, адже такою малою машиною доставити товар досить важко. Як альтернативу, заступник луцького міського голови Костянтин Петрочук пропонував варіанти: закупити підприємцям одне авто для таких потреб, аби винайняти. Зрештою, дійшли до думки, що питання будуть обговорювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.