Стало відомо, скільки мільйонів сплатили волиняни на потреби армії

З доходів волинян до держбюджету в січні-жовтні 2017 року перераховано 164,7 мільйона гривень військового збору. Таким чином, на підтримку національної армії з доходів волинян цього року сплачено на чверть більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це інформує відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області, – інформує Волинська Правда.

«Кожен, хто отримує офіційну зарплату чи декларує доходи, може впевнено стверджувати, що фінансово підтримує національне військо, оскільки закон передбачає, що з доходів фізичних осіб обов’язково справляється військовий збір. Варто зазначити, що переважна більшість волинських працедавців, дотримуються законодавчих вимог та, як податкові агенти, перераховують належні суми в бюджет», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Разом з тим, в ГУ ДФС у Волинській області рекомендують тим працедавцям, котрі допускають порушення вимог чинного законодавства щодо оплати праці, негайно впорядкувати трудові відносини з найманими працівниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.