На Волині зросли ціни

Ціни на споживчому ринку області у жовтні 2017 р. порівняно з попереднім місяцем зросли на 1,1 %, з початку року – на 12,1 %, в Україні – на 1,2 % та 11,5 % відповідно.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

На споживчому ринку області у жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищились на 1,1 %. Найбільше подорожчали яйця (на 15,1 %) та сало (на 14,9 %). Зросли ціни на сметану, молоко, яловичину і телятину, масло, сир і м’який сир, овочі, кисломолочну продукцію, рис, хліб на 6,0–1,3 %. В той же час подешевшали цукор, крупи гречані, риба та продукти з риби, фрукти, свинина, макаронні вироби, м’ясо птиці на 6,5–1,1 %.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,4 %.

Одяг і взуття подорожчали на 3,2 %, зокрема одяг – на 3,3 %, взуття – на 2,9 %.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2 % відбулося за рахунок підвищення тарифів на гарячу воду на 2,4 %, опалення – на 0,7 %.

Підвищення цін на транспорт на 1,7 % відбулося внаслідок подорожчання палива та мастил на 5,0 %. Водночас знизилась вартість перевезень залізничним пасажирським транспортом на 5,8 %.

У сфері зв’язку ціни зросли на 0,5 %, що пов’язано з підвищенням абонентної плати за користування місцевим телефонним зв’язком на 6,7 %.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.